هاستینگ افزونه نویس موظف است برای تضمین امنیت کاربران خود و همچنین کشور عزیزمان ایران قوانینی برای استفاده از کاربران خود وضع کند. لطفا تمام شرایط را با دقت خوانده و مطمئن شوید همه بند های آن را پذیرفته اید. ثبت نام شما در هاستینگ افزونه نویس به معنی موافقت شما با شرایط و پایبندی به آن است.

 1. کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود‬ ‫شامل اسکن کارت ملی و تاییدیه شماره تلفن ثابت برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با‬ ‫کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات، به هاستینگ افزونه نویس می باشند. در صورتیکه هاستینگ افزونه نویس، در هنگام تکمیل‬ ‫فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید پس از‬ ‫آن حق دریافت این مدارک همواره برای هاستینگ افزونه نویس محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر‬ ‫به هاستینگ افزونه نویس، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات‬ ‫مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود.
 2. خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرس ها و شماره تماس و امثالهم‬ صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران می کوشد. هاستینگ افزونه نویس حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید.‬ هاستینگ افزونه نویس حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس کاربر اقدام نماید.
 3. روش ارتباطی مستند هاستینگ افزونه نویس با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پورتال‬ ‫پشتیبانی می باشد که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند خریدار با هاستینگ افزونه نویس، ثبت تیکت در پورتال مشتریان با دریافت شماره‬ ‫پیگیری تیکت خواهد بود.‬
 4. قوانین هاستینگ افزونه نویس تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه هاستینگ افزونه نویس و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، هاستینگ افزونه نویس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده از صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب سایت هاستینگ افزونه نویس در دسترس عموم خواهد بود.
 5. ارتقاﺀ سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که به صورت خودکار توسط پورتال کاربران محاسبه می گردد.
 6. هاستینگ افزونه نویس حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد هاستینگ افزونه نویس موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت هاستینگ افزونه نویس، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبر نامه به آدرس ایمیل به خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.
 7. در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به هاستینگ افزونه نویس اعلام نموده و هاستینگ افزونه نویس موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت هاستینگ افزونه نویس پس از تاریخ اعلام خریدار، صرفا محدود به اصلاح سرویس و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد و زمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.
 8. هاستینگ افزونه نویس مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها (application ها) ویا برنامه های مورد استفاده خریدار مانند پورتال‌ها، سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها، ندارد.
 9. هاستینگ افزونه نویس موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :

   

  • استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی
  • نصب و یا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد
  • ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم
  • استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد
  • استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر هاستینگ افزونه نویس و سایر خریداران گردد.
  • وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری
  • ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی هاستینگ افزونه نویس می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد
  • ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link))
  • گزارش فنی هاستینگ افزونه نویس و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون هاستینگ افزونه نویس
  • عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد)
  • انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات هاستینگ افزونه نویس به خریدار و یا سایر خریداران گردد
  • عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس
  • راه اندازی سرویس های مغایر با قوانین جهانی، جمهوری اسلامی و عرف جامعه مانند فیشینگ، شرط بندی و...
  • انجام حملات دیداس، فلود، تست استرس، برات فورس، اسکن پورت و...
  • ارائه محتوای پورنوگرافی، مطالب بزرگسالان، مطالبی که باعث ترویج خشونت، نژادپرستی و... می شود.

  و هر گونه مواردی که منجر به نقض قوانین جهانی، جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه شود.

 10. خریدار موظف است که کلیه قوانین هاستینگ افزونه نویس و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، هاستینگ افزونه نویس حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر هاستینگ افزونه نویس می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.
 11. هاستینگ افزونه نویس مدت زمان ۷ روز را به عنوان زمان گارانتی برگشت پول بدون شرط و تنها برای سرویس های هاست فرانسه و هاست ربات تلگرام قرار داده است. از این‌رو پس از این زمان، گارانتی به سرویس خریدار تعلق نمی‌گیرد.
 12. ارائه خدمات پشتیبانی در هاستینگ افزونه نویس بر مبنای پورتال مشتریان و به صورت ۱۵ ساعته و ۷ روز هفته می‌باشد. ضمناً به درخواست‌هایی که از طریق تلفن اعلام گردد تا حد امکان رسیدگی می‌گردد.
 13. امکان نصب و تغییر نسخه هیچ نرم‌افزار، ابزار و بسته ای بر اساس درخواست خریدار و برروی سرویسهای میزبانی اشتراکی وجود ندارد.
 14. در صورت درخواست انتقال یک دامنه به پنلی خارج از هاستینگ افزونه نویس از طریق پرتال کاربران، هاستینگ افزونه نویس حق ممانعت از تکمیل مراحل انتقال را ندارد ولی در صورت امکان کاربر به هاستینگ افزونه نویس انتقال را اطلاع دهد.
 15. عودت وجه پس از ثبت دامنه توسط هاستینگ افزونه نویس امکان پذیر نمیباشد.
 16. هاستینگ افزونه نویس مسئولیتی در قبال سرویس هایی که بیش از سه روز از مهلت سر رسید آنها گذشته باشد نخواهد داشت.
 17. هاستینگ افزونه نویس تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته و هاستینگ افزونه نویس مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.
 18. هاستینگ افزونه نویس مسئولیتی در قبال تمدید دامنه هایی که تا ۱هفته پیش از انقضا تمدید نشده اند نخواهد داشت.
 19. به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها، فایلها، بانکهای اطلاعاتی و ایمیلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای هاستینگ افزونه نویس نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی وارد نخواهد بود و هاستینگ افزونه نویس در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 20. نحوه پرداخت در پورتال کاربران درج شده است. به طور عمومی خریدار موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.
 21. هاستینگ افزونه نویس هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد اضطراری مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی هاستینگ افزونه نویس تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد می نماید. بروز هر یک از موارد اضطراری موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد. تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد اضطراری خواهد بود.
 22. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت هاستینگ افزونه نویس یا پورتال مشتریان خریدار قوانین هاستینگ افزونه نویس را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
 23. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویس‌ها حداکثر معادل نیمی از هزینه پرداختی آن سرویس برای قرارداد جاری همان سرویس خواهد بود.
 24. عدم اجرای بخشی از شرایط و قوانین هاستینگ افزونه نویس نسبت به خریدار یا دیگران به منزله سلب حق اجرای قوانین از هاستینگ افزونه نویس نمی باشد.


چهارشنبه, March 4, 2020

« برگشت