انتقال سرور شاتل ایران به ovh فرانسه

با سلام و تقدیم احترام خدمت کاربران محترم نظر به کاهش کیفیت سرور شاتل؛ و در راستای افزایش کیفیت و رضایت مشتریان ، سرور جدیدی در دیتاسنتر OVH در لوکیشن فرانسه تهیه شده است. انتقال سرویسهای ... بیشتر »

2nd Jun 2020
صفحه وضعیت در دسترس بودن سرور ها

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما،به اطلاع می رسانیم صفحه وضعیت در دسترس بودن سرور ها به تفکیک پینگ، سرور و وبسرور راه اندازی شده است.همچنین در نظر داشته باشید در صورتی که سرویس فعالی پیش ... بیشتر »

28th Apr 2020
شرایط استفاده از خدمات

هاستینگ افزونه نویس موظف است برای تضمین امنیت کاربران خود و همچنین کشور عزیزمان ایران قوانینی برای استفاده از کاربران خود وضع کند. لطفا تمام شرایط را با دقت خوانده و مطمئن شوید همه بند های آن ... بیشتر »

4th Mar 2020
تغییر سرور جهت رفع مسدودیت

با سلام و عرض ادب و احترام مجدد خدمت کاربران گرامی ، در نظر داشته باشید با وجود پیگیری های فراوان ، متاسفانه سه شرکت زیرساخت ، شرکت های ISP و کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ما رو بین خودشون ... بیشتر »

14th Jan 2019
مسدودیت دسترسی به سایت افزونه نویس و سرور لیزوب هلند

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت کاربران گرامی؛ چند روز گذشته گزارشاتی از کاربران مبنی بر عدم دسترسی به سایت و سرور بات داشتیم که با بررسی انجام شده از شرکت ارتباطات زیرساخت ؛  اختلال و قطعی ... بیشتر »

20th Dec 2018
انتقال سرور لیزوب هلند

با سلام و تسلیت ایام محرم همانطور که اطلاع دارید ، طی تحقیقات و تست های مکرر ما مبنی بر یافت بهترین سرور بات ، بهترین کشور جهت دریافت بهترین پینگ به تلگرام را کشور هلند یافتیم، به همین دلیل سرور ... بیشتر »

5th Oct 2018
تعمیرات سرور

با سلام و عرض احترام به اطلاع میرسانیم بامداد فردا از ساعت 12 الی 6 صبح عملیات بکاپ گیری و انتقال به سرور جدید شروع خواهد شد. لطفا در این بازه زمانی، تغییراتی در سایت خود اعمال نکنید. عزیزانی که ... بیشتر »

18th May 2018
انتقال سرور اشتراکی لیزوب هلند به سرور ابری

با سلام و عرض احترام به اطلاع میرساند به زودی سرور اشتراکی لیزوب هلند با هارد hdd به سرور ابری لیزوب با هارد ssd منتقل خواهد شد. ???? این انتقال بگونه ای خواهد بود که شما حین انتقال کوچکترین اختلالی ... بیشتر »

6th May 2018
دریافت نماد اعتماد الکترونیکی

درود خدمت تمامی کاربران هاستینگ افزونه نویس امروز پس از گذشت یک ماه بالاخره موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی شدیم، همچین به زودی امکان پرداخت از طریق درگاه های مستقیم بانکی نیز فراهم ... بیشتر »

25th Apr 2018
تبریک نوروز 1397

 فرخنده باد بر همگان مقدم بهار *** نوروز، جاودانه ترین جشن روزگارنوروز باستانی بر شما مبارک باد.خرسندیم که به شما اطلاع دهیم در سال جدید هاستینگ به درگاه بانکی متصل گردید.  زین پس میتوانید ... بیشتر »

22nd Mar 2018